Profesjonalne meble orkiestrowe firmy K&M

 

szczegóły produktu

Krzesło kontrabasowe K&M - tapicerka skóropodobna (369)

Cena: 1167.13 PLN

Wielofunkcyjny taboret, idealny dla klawiszowców, basistów itp. Duże, wygodne siedzisko i owalne oparcie pokryte czarną sztuczną skórą zapewniają komfort i wygodę. Wysokość i głębokość regulacji oparcia zmienia się za pomocą śrub. Składany podnóżek zapewnia swobodę ruchów.

szczegóły produktu

Krzesło kontrabasowe K&M - tapicerka czarna bawełna (2165)

Cena: 1262.63 PLN

Wielofunkcyjny taboret, idealny dla klawiszowców, basistów itp. Duże, wygodne siedzisko i owalne oparcie pokryte odporną na ścieranie tkaniną zapewniają komfort i wygodę. Wysokość i głębokość regulacji oparcia zmienia się za pomocą śrub. Składany podnóżek zapewnia swobodę ruchów.

szczegóły produktu

Krzesło perkusisty, wiolonczelisty, harfisty K&M (8629)

Cena: 1964.72 PLN

W pełni regulowany fotel dla kontrabasisty z tapicerowanym siedziskiem i oparciem wykonane z materiałów ognioodpornych. Czarna, pokryta proszkowo podstawa z 5 nóżkami zapewnia doskonałą stabilność. Regulacja wysokości podnóżka jest zmienna, zapewniając dodatkowy komfort. Regulacja wysokości siedziska pneumatycznego odbywa się za pomocą dźwigni zwalniającej. Wysokość oparcia i kąt siedziska są również regulowane. Typowe dla fotela perkusyjnego, siedzenie może się obracać. Waga: 11 kg.

szczegóły produktu

Krzesło kontrabasowe K&M (8628)

Cena: 2325.90 PLN

W pełni regulowany fotel dla kontrabasisty z tapicerowanym siedziskiem i oparciem wykonane z materiałów ognioodpornych. Czarna, pokryta proszkowo podstawa z 5 nóżkami zapewnia doskonałą stabilność. Regulacja wysokości podnóżka jest zmienna, zapewniając dodatkowy komfort. Regulacja wysokości siedziska pneumatycznego odbywa się za pomocą dźwigni zwalniającej. Wysokość oparcia i kąt siedziska są również regulowane.

szczegóły produktu

PROMOCJA!!! Krzesło orkiestrowe K&M (8627)

Cena: 2325.90 PLN

Wygodne profesjonalne krzesło orkiestrowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Amortyzacja i tkanina (Trevira CS) są wykonane z materiałów ognioodpornych. Czarna powłoka malowana proszkowo jest wykonana z wytrzymałych stalowych rur o grubości ścianki 2 mm. Regulacja wysokości siedziska pneumatycznego jest zmienna za pomocą dźwigni zwalniającej. Wysokość oparcia i kąt siedziska są również regulowane. Zaokrąglona poduszka do siedzenia z otworami wentylacyjnymi i oddychającą pianką zapewnia maksymalny komfort.

szczegóły produktu

PROMOCJA!!! Krzesło kotlisty, dyrygenta K&M (8630)

Cena: 2355.98 PLN

W pełni regulowany fotel dla kotlisty i dyrygenta z tapicerowanym siedziskiem i oparciem wykonane z materiałów ognioodpornych. Czarna, pokryta proszkowo podstawa z 5 nóżkami zapewnia doskonałą stabilność. Regulacja wysokości podnóżka jest zmienna, zapewniając dodatkowy komfort. Regulacja wysokości siedziska pneumatycznego odbywa się za pomocą dźwigni zwalniającej. Wysokość oparcia i kąt siedziska są również regulowane.