Zbieramy używane struny dla potrzebujących młodych adeptów sztuki w Ameryce Południowej

W naszych sklepach zbieramy używane struny (skrzypcowe, altówkowe, wiolonczelowe, kontrabasowe, gitarowe i harfowe). Jest to projekt zainicjowany przez "Harmonic Progression", organizujący i koordynujący przekazywanie używanych strun muzykom, którzy nie mają środków by je zakupić, w regionach świata, gdzie dostęp do strun jest ograniczony.
ZACHĘCAMY DO WSPARCIA AKCJI :D

https://www.facebook.com/Strings4AllPoland

IX Jesienny Kurs Muzyczny Poznań

Zapraszamy na IX Jesienny Kurs Muzyczny 6-8 listopada Poznań

Nowy projekt Daniela Popiałkiewicza!

Nowy projekt Daniela Popiałkiewicza

Film dokumentalny o historii i estetyce muzyki pt: "Muzyka i takie takie".
W przystępnej formie i z lekkim przymrużeniem oka :D POLECAMY!!

https://www.youtube.com/watch?v=yMpQ3rSJgMY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3jhLMjtB7nUFXtrTpxBRxsOGgfcGu2lzh47cxiW6-0T9tJoiH3bIY8_ig

Daniel Popiałkiewicz to doktor sztuk muzycznych, gitarzysta jazz-rockowy mający na koncie trzy solowe albumy i współpracujący min. z Łoną, Jimkiem, Mieczysławem Szcześniakiem, Krzysztofem Herdzinem czy Marcinem Wyrostkiem. Od niedawna jest także autorem serii filmów dokumentalnych pt. „Muzyka i takie takie”, w których charakterystyczną dla siebie narracją, pełną dystansu i humoru, w przystępny sposób snuje pełną ciekawostek fascynującą opowieść o muzyce i sztuce, ich historii i estetyce na przestrzeni dziejów. Pierwszy odcinek o miejscu muzyki w świecie starożytnych jest już dostępny w sieci.

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Jadwigi Kaliszewskiej

Zapraszamy Państwa 30 listopada br. (sobota) na IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Jadwigi Kaliszewskiej, gdzie nasza firma będzie gościła z wystawą w godzinach 10:00 - 13:30
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

I Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy 5-6 kwietnia 2019 w Częstochowie


5 kwietnia nasza firma będzie gościła z wystawą, gdzie jak zawsze będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję zapoznać się z najnowszą ofertą produktów, którą stale udoskonalamy i wzbogacamy!

WIĘCEJ