Bellacura Emulsja do pielęgnacji Dr Möller

Bellacura Emulsja do pielęgnacji Dr Möller

Emulsja do pielęgnacji Bellacura jest zrobiona z najlepszej jakości naturalnych, nieprzetworzonych materiałów. Czyści, dba i pielęgnuje drewno w naturalny sposób. Nie zatyka porów, nie rysuje ani nie zawiera składników, które mogą w trwały sposób uszkodzić lakier. Jest bezpieczna dla środowiska. Emulsja zawiera składniki nawilżające, dzięki którym drewno staje się bardziej miękkie, oddycha i lepiej rezonuje. Biały kolor emulsji sprawia, że jest środkiem barwowo neutralnym i nadaje się do jasnych jak i ciemnych lakierów. Nie zawiera silikonów, wosku i jest wyjątkowo delikatna dla lakieru.

Instrukcje:
Wstrząśnij przed użyciem. Emulsja Bellacura do pielęgnacji jest bardzo wydajna. Do użycia należy kilka kropli wylać na bawełnianą ściereczkę a następnie rozprowadzić emulsję okrężnymi ruchami po powierzchni instrumentu. Emulsji w sprayu nie należy aplikować bezpośrednio na instrument. Należy unikać kontaktu ze strunami , podstawkiem i innymi nielakierowanymi częściami instrumentu.
Po 10 minutach od użycia, należy przetrzeć instrument bawełnianą szmatką – polecamy szmatkę firmy Bellacura.
W przypadku uporczywych pozostałości po kalafonii lub innych substancjach można powtórzyć cały proces.

Ważne informacje:
W przypadku uszkodzonego lakieru, Emulsja Bellacura może wniknąć głębiej w drewno niż jest to wskazane. Żeby być pewnym bezpieczeństwa użytkowania emulsji, stan lakieru instrumentu powinien być oceniony przez lutnika.
Emulsja Bellacura nadaje się do wielokrotnego użytku zarówno na starych jak i nowych instrumentach z takim samym doskonałym rezultatem. Jednakże, koniecznym jest by przed docelowym użyciem preparatu użyć go w najmniej widocznym miejscu by sprawdzić jego działanie.

Trzymać z dala od słońca!

Trzymać z dala od dzieci!

Producent nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego stosowania emulsji Bellacura.

przejdź do sklepu