OPAL - szwajcarskiej jakości struny skrzypcowe, altówkowe i wiolonczelowe firmy For-Tune

OPAL - szwajcarskiej jakości struny skrzypcowe, altówkowe i wiolonczelowe firmy For-Tune

OPAL - szwajcarskiej jakości struny skrzypcowe, altówkowe i wiolonczelowe firmy For-Tune

Curdin Coray (Szwajcaria) zajmuje się produkcją strun nylonowych od lat 70-tych. W tym czasie, w oparciu o szeroką wiedzę techniczną z tego zakresu, rozwinął wiele zagadnień związanych z produkcją wysokiej jakości strun z rdzeniem syntetycznym. W 2005 roku rozpoczął współpracę z założoną w Pekinie w 1992 roku firmą For-Tune. Współpraca ta zaowocowała opracowaniem nowych strun Opal, obejmujących serie Titan oraz Green. Połączenie doświadczenia z najnowszymi technologiami pozwala udoskonalać tradycję...

Struny skrzypcowe Opal Titan Violin – gładkie jak jedwab, mocne jak tytan. Ręcznie wykonywane struny, zaprojektowane w Szwajcarii, wytwarzane z najlepszych materiałów przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wysoka jakość i precyzja wykonania przekłada się na bogaty, mocny dźwięk o szerokim spektrum barwy, błyskotliwy i zarazem łagodny. Struny pozwalają najbardziej wrażliwym skrzypkom wydobyć pełen potencjał z instrumentu, zapewniając jednocześnie optymalną harmonię pomiędzy muzykiem i jego instrumentem.
- rozmiar 4/4
- struna E: rdzeń stalowy, owijka z kompozytu tytanowego
- struna A: rdzeń syntetyczny, owijka z kompozytu tytanowego
- struna D: rdzeń syntetyczny, owijka -miedź posrebrzana
- struna G: rdzeń syntetyczny, owijka -miedź posrebrzana
- zakończenie strun: kuleczka tytanowa

Struna skrzypcowa Opal Titan Violin E Referenz
Jeśli najlepsi skrzypkowie potrzebują doskonałych instrumentów, a instrumenty te z kolei najlepszych strun, to z pewnością zapewnia to perfekcyjna struna Opal Titan Violin E Referenz (struna stalowa z tytanową kulką).

Struny wiolonczelowe Opal Titan Cello – dzięki tym strunom, których wytwarzanie oparte jest na połączeniu najnowocześniejszych technologii z precyzyjnym doborem najlepszych materiałów (niektóre z nich nie były dotąd stosowane w produkcji strun), wymarzony dźwięk mistrzowskich instrumentów lutniczych staje się jak najbardziej realny. (Rozmiar 4/4)

Struny altówkowe Opal Green Viola to ręcznie wykonywane struny z rdzeniem syntetycznym, w których użyto nylonu w strunie D i kevlaru w strunie A, dzięki czemu wyeliminowano występującą często, irytującą różnicę barwy dźwięku pomiędzy tymi strunami. Struny te zapewniają czysty, ciepły, mocny i bardzo wyrównany dźwięk o brzmieniu bogatym w alikwoty, zbliżonym do strun jelitowych.

- rozmiar 15,5”-16,5” lub 16,5”-17”
- struna A: kevlar
- struna D: rdzeń syntetyczny, owijka srebrna
- struna G: rdzeń syntetyczny, owijka srebrna
- struna C: rdzeń syntetyczny, owijka -wolfram posrebrzany

przejdź do sklepu