Jesteśmy pierwszym dystrybutorem produktów DOLFINOS w Polsce!

Głównym celem marki DOLFINOS jest sprostać potrzebom najbardziej wymagających muzyków poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii a także niecodziennych rozwiązań.

Podbródki DOLFINOS są wykonane z drewna z europejskim certyfikatem FSC i można je regulować na wysokość do 1 cm dla optymalnego komfortu.

Podbródek skrzypcowy BERLIN

Podbródek skrzypcowy LISBON

Podbródek skrzypcowy VENEZIA

Podbródek skrzypcowy VIENNA

 

Podbródek skrzypcowy z adapterem

System podpórek do skrzypiec DOLFINOS to szwajcarski produkt opracowany we współpracy z czołowymi muzykami, pedagogami i instytucjami naukowymi, zawierający różne przełomowe i opatentowane innowacje. Kluczową innowacją jest to, że standardowa podpórka na ramię jest podzielona na dwie poduszki. Każda poduszka może poruszać się niezależnie, co umożliwia maksymalne dopasowanie do każdej geometrii ciała.

Edycja CARBON na skrzypce zawiera podpórkę na ramię wykonaną ze szwajcarskiego kompozytu węglowego, adapter i podbródek, który jest częścią zestawu.

DOLFINOS GRIP PAD

Dzięki sile inteligentnej technologii, Grip Pad z łatwością mocuje się do instrumentu bez użycia kleju lub innych substancji wiążących, które mogą uszkodzić instrument. Innowacyjna struktura przyklejania się do dowolnej powierzchni, zapewnia delikatny, ale skuteczny chwyt na skórze i tekstyliach. Zastosowane materiały są przyjazne dla skóry. Dzięki cienkiej i wysokiej gęstości materiału, efekty akustyczne Grip Pad są oszałamiające.

Zobacz również

Nowa linia futerałów GEWA AIR Luthier

Futerały wykonane zostały z wysokiej jakości materiału OEKO-TEX, posiadającego biologicznie aktywne właściwości bawełny, lyocellu i wiskozy bambusowej.

Czytaj dalej

Struny skrzypcowe Larsen AURORA

Aurora do skrzypie to struny dla wszystkich grup wiekowych, od najmłodszych, początkujących uczniów, po doświadczonych profesjonalistów poszukujących nowego, wyższego standardu w odniesieniu dla strun skrzypcowych.

Czytaj dalej

Struny Thomastik RONDO

Struny RONDO do skrzypiec były początkiem. W 2019 roku, firma Thomastik-Infeld wypuściła na rynek  RONDO do wiolonczeli, a rok później zimą 2020 roku, firma przedstawiła światu struny RONDO altowiolistom!

Czytaj dalej