siatkalista

 
 1. 332.99 PLN

  Komplet strun stworzony specjalnie dla starych instrumentów. Doskonała odpowiedź we wszystkich zakresach dynamicznych, w tym pianissimo. Dzięki tym strunom starsze instrumenty mogą zabłysnąć naturalnym pięknym dźwiękiem. Posiadają świetliste, ciepłe i skupione brzmienie pomimo niższego naciągu.
  Zestaw Brilliant Vintage nie jest przeznaczony do instrumentów barokowych o niższym strojeniu.

 2. Zestaw strun Timbre to najlepszy, jaki do tej pory stworzyliśmy, wykorzystując całą naszą wiedzę i  doświadczenie. Łączy on w sobie brzmienie przypominające jelito i odpowiedź z dodatkową projekcją i stabilnością, jaką mogą zapewnić syntetyczne struny. Timbre to najlepszy produkt, jaki dotychczas zaprojektowaliśmy. Chcielibyśmy mieć pewność, że  zostaną prawidłowo założone na instrument.  Struny Timbre nie są zwijane, sprzedawane są w rurach.

 3. 364.48 PLN

  Komplet strun Amber został opracowany z myślą o uzyskaniu najlepszej jakości brzmienia strun, jak wstrunach jelitowych bez jakichkolwiek zaburzeń stroju. W zestawie zastosowano W­Core®, całkowicie nowy materiał rdzeniowy opracowany przez nasz zespół.
  Dźwięk jest bogaty i ciepły, a struny posiadają również charakterystyczny, wysokiej jakości wzór jedwabiu.
  Struna Amber E jest oparta na naszym najnowszym unikalnym   wynalazku. Zwiększyliśmy elastyczność struny, co powoduje znaczną poprawę brzmienia i brak świszczenia.

 4. 121.49 PLN

  Niektóre instrumenty nie współgrają dobrze z syntetycznymi lub jelitowymi strunami A. Mogą  zabrzmieć ziarniście i może pojawić się problem z odpowiedzią na smyczek, szczególnie w wyższych  pozycjach. Dlatego wielu skrzypków, zwłaszcza rosyjskich, preferuje metalowe struny A. Zaprojektowaliśmy dla nich Russian Style A kilka lat temu. Teraz wprowadzamy strunę, która łączy formułę Russian Style z naszym unikalnym spiralnym projektem. Spirala znacznie poprawia elastyczność wzdłużną rdzenia z litego drutu metalowego. W rezultacie Avantgarde A ma więcej ciepła i głębi brzmienia. Utrzymuje swoje wysokiej jakości  brzmienie nawet przy pełnym ataku i ma niezwykle szybką reakcję. Falista konstrukcja przebiega na całej długości strun, więc dla niektórych graczy uczucie pod palcem może wymagać kilku minut, aby  się do tego przyzwyczaić.

 5. 101.24 PLN

  Struna skrzypcowa Russian Style A zapewnia płynne i łagodne przechodzenie między rejestrami  altowymi i sopranowymi, doskonałą reakcję i niesamowitą wytrzymałość.

 6. 396.03 PLN

  Pierwsze struny wyprodukowane na drodze recyklingu!


  Wyobraźcie sobie, że molekuły zawarte w tych strunach już drgały w najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie. Grały zarówno sonaty solowe Bacha, jak i symfonie Mahlera. Być może również Twój zeszłoroczny recital?
  Struny Phoenix wykorzystują wiedzę z całej naszej historii produkcji strun, przynosząc najnowszą jakość brzmienia. Oferują ciepłe, ale jednocześnie dobrze zbalansowane brzmienie.
  Teraz możesz wnieść nowy wachlarz emocji do swoich słuchaczy!

siatkalista