O nas

Jesteśmy specjalistycznym sklepem muzycznym. Oferującym pełną gamę produktów, potrzebnych naszym klientom.

Oprócz skrzypiec, altówek, wiolonczel (fabrycznych, manufakturowych i lutniczych), kontrabasów, gitar (hiszpańskie: Manuel Rodriguez, Jose Manuel Cordoba) i mandolin, posiadamy w swojej ofercie futerały, pokrowce i smyczki. Znajdą Państwo u nas wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do wykonywania muzyki na wyżej wymienionych instrumentach. A więc przede wszystkim struny w pełnym wyborze firm (np. Pirastro, Thomastik, D'addario, Corelli-Savarez, Jargar, Larsen), kalafonie (Pirastro, Liebenzeller, Kolstein, Kaplan, Hill, Pops i wiele innych).

Niezwykle ważną rzeczą poza brzmieniem instrumentu jest wygoda gry. Wielogodzinne ćwiczenie wymaga tego, aby podbródek i podpórka były właściwie dobrane do każdego muzyka. Dlatego przy wyborze tych akcesoriów sugerowane jest przymierzanie i dobór indywidualnie do skrzypka czy altowiolisty.

Instrumenty wymagają pielęgnacji, więc w naszej ofercie są odpowiednie specyfiki do czyszczenia, a jeśli potrzeba nowego podstawka, kołka, strunociągu, czy mikrostroika zaopatrzyć można się w nie w tym samym miejscu. Do gitarzystów zaś kierowana jest oferta podnóżków i podgitarników.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób grających na instrumentach smyczkowych i gitarach, staramy się w ramach tej specjalizacji zapewnić komfort wyboru wszystkich niezbędnych akcesoriów, także do małych rozmiarów instrumentów.

Inni muzycy zaś mogą nas odwiedzić gdy poszukują pulpitu, metronomu, tunera, czy upominku muzycznego, na przykład filiżanki, lub ołówka z nadrukiem w nutki. Do instrumentów dętych oferujemy stroiki firmy Alexander, środki do pielęgnacji, futerały i statywy." Jak się nie pogubić w bogatej ofercie firmy? Odwiedzając sklepy firmowe zawsze liczyć można na pomoc wykwalifikowanych sprzedawców, którzy chętnie udzielą wszelkich wyjaśnień i pomogą dobrać odpowiednie akcesoria.