O nas

         Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją i bogatym doświadczeniem w zakresie instrumentów muzycznych. Oferujemy instrumenty smyczkowe i akcesoria, narzędzia i akcesoria lutnicze oraz wiele artykułów upominkowych o charakterze muzycznym. Oferta instrumentów i smyczków obejmuje szeroką gamę od instrumentów uczniowskich po mistrzowskie instrumenty lutnicze. Ponadto jesteśmy dystrybutorami większości znanych i cenionych światowych marek instrumentów i akcesoriów smyczkowych.

         Nasze sklepy, w których mogą Państwo liczyć na najwyższy standard obsługi wykwalifikowanej kadry pracowników, znajdują się w Luboniu k/ Poznania, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Ponadto nasza pracownia lutnicza prowadzona przez artystę-lutnika Romualda Henglewskiego oferuje zarówno mistrzowskie instrumenty koncertowe, jak i dokonuje napraw, korekt i konserwacji.

      Zadowolenie naszych wspaniałych klientów, zarówno indywidualnych, jak i instytucji (Filharmonie, Opery, Szkoły i Akademie Muzyczne) jest dla nas absolutnym priorytetem i motywacją w codziennej pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, czy to poprzez odwiedzenie któregoś z naszych salonów, czy za pośrednictwem strony internetowej i sprzedaży wysyłkowej; chętnie służymy zawsze radą i pomocą - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

                     Z muzycznym pozdrowieniem, Firma Henglewscy