Italian Cream (50 ml)

Italian Cream – naturalny środek czyszczący i polerujący, przeznaczony do pielęgnacji instrumentów lutniczych i drewnianych instrumentów muzycznych, pokrytych lakierami najwyższej jakości. Preparat chroni i pielęgnuje lakier, przywracając mu blask i uwydatniając naturalne piękno drewna.
 
Italian Cream ma potrójne działanie:

*Jako środek czyszczący, szybko usuwa wszelkie zabrudzenia, ślady palców i pozostałości kalafonii.

*Jako środek odnawiający, usuwa pozostałości wosków wcześniej stosowanych preparatów, przywraca instrumentowi jego pierwotny blask i daje nowy, naturalny ciepły połysk.

*Jako środek zabezpieczający, daje świetną powierzchnię ochronną, która zabezpiecza przed nadmiernym zabrudzeniem, osiadaniem kurzu i wilgocią, nie pozostawiając lepkiego osadu.

Old Wood Polish & Italian Cream

Sposób użycia:
Preparaty czyszczące i polerujące Old Wood zapewniają optymalną ochronę i pielęgnację lakierowanych powierzchni instrumentów. Świeżo położony lakier musi być całkowicie wyschnięty i utwardzony, w przeciwnym razie polerowanie może spowodować jego zmatowienie.

Niewielką ilość preparatu Old Wood Polish nanieść na miękką szmatkę z naturalnych włókien (np. flanela bawełniana) i rozprowadzić ruchami kolistymi po powierzchni instrumentu, zachowując ostrożność zwłaszcza przy krawędziach, aby nie usunąć lakieru. Następnie wypolerować powierzchnię czystą, suchą szmatką, usuwając ewentualny nadmiar preparatu.

Po tej czynności zalecane jest wypolerowanie powierzchni preparatem Italian Cream w podobny sposób, jak powyżej, używając miękkiej flanelowej szmatki nasączonej preparatem, a następnie czystej, suchej szmatki do ostatecznego wypolerowania.

Italian Cream to znakomity środek do pielęgnacji instrumentu: uwydatnia naturalny połysk lakieru i zapewnia jedwabistą powierzchnię.

Produkt możesz kupić w naszym sklepie.

przejdź do sklepu