Struny Thomastik RONDO

Struny RONDO do skrzypiec były początkiem. W 2019 roku, firma Thomastik-Infeld wypuściła na rynek  RONDO do wiolonczeli, a rok później zimą 2020 roku, firma przedstawiła światu struny RONDO altowiolistom!
W tym roku natomiast na jesień 2021 rozpocznie się wielka kampania promocyjna strun RONDO dla wszystkich trzech instrumentów. Towarzyszyć jej będą pokazy wideo, szczegółowe informacje i ekscytujące treści zindywidualizowane dla każdego z kanałów Thomastik-Infeld – Facebook, Instagram, Youtube – czym chętnie się z Państwem podzielą!

Thomastik-Infeld RONDO do Skrzypiec (RO100)
Komplet strun oferuje doskonałą równowagę ciepła i blasku, solistyczną moc, szeroki zakres dynamiczny oraz natychmiastową reakcję na smyczek.
Struny RONDO idealnie nadają się na każdy instrument, jednakże po przeprowadzonych badaniach najlepiej sprawdzają się wśród solistów grających na starych instrumentach.

Thomastik-Infeld RONDO do Altówki (RO200)
Dostępne od jesieni 2020 roku komplet strun zapewnia wspaniały zakres zarówno w barwie instrumentu jak i w wolumenie, a balans pomiędzy strunami jest urzekająco harmonijny. Mocne brzmienie słyszalne nawet w ostatnich siedzeniach publiczności. Doskonała reakcja smyczka, świetna odporność na korozję oraz zachwycają bogatym, skupionym dźwiękiem.

Thomastik-Infeld RONDO do Wiolonczeli (RO400)
Komplet strun do wiolonczeli został po raz pierwszy zaprezentowany  pod koniec 2019 roku.
Główne cechy tych strun to: wspaniała moc solistyczna, ekspresyjne skupienie, dźwięczny, głęboki dźwięk oraz maksymalna sprężystość.
Struny RONDO brzmią fantastycznie na każdy instrumencie, jednakże najlepiej sprawdzają się wśród solistów grających na współczesnych instrumentach.

przejdź do sklepu