siatkalista

 
 1. 8995_1447691790.jpg
 2. 3690.06 PLN

  Lekki i bezpieczny wózek w całości wykonany z aluminium, waży 5,5 kg. W zestawie dwa zabezpieczenia w postaci pasków. Pneumatyczne koła (Ř = 30 cm) TransHarp ® powodują, iż wózek jest zwrotny, wygodny i daje poczucie bezpieczeństwa. Miękka wyściółka, optymalnie rozmieszczone uchwyty transportowe, antypoślizgowa guma na podstawie "łopaty" optymalizują transport.
  Dzięki wózkowi TransHarp® stopnie, żwirowe ścieżki, progi drzwi i wyboisty chodnik nie stanowią żadnego problemu.

 3. 56.00 PLN

  Do cytry koncertowej
  Uchwyt z białego buku, kształt litery T
  Pasuje do średnicy kołków 5,5 mm

 4. 31
 5. 4999.00 PLN

  HARPO - wózek transportowy - idealny do przewożenia harfy koncertowej. Lekki i bezpieczny, w całości wykonany z aluminium, waży 6 kg. W zestawie dwa zabezpieczenia w postaci pasków. Bardzo poręczny, ze składaną podstawą. Bardzo stabilny wózek z podstawą składaną w górę i w dół. V-kształtna podstawa, gumowe części po bokach zapewniają bezpieczny transport i bardzo dobrą ochronę.

  Dwie opony wypełnione powietrzem.
  Opony 12,5” (mogą być zdejmowane), idealne na niestabilnym podłożu, schodach, kostce brukowej i innych podłożach. Opony posiadają system szybkiej blokady i łatwego demontażu. Szerokość wózka wraz  oponami wynosi 60 cm., dzięki czemu zmieści się do wszystkich drzwi, jak również do windy, czy drzwi pociągu.
  Złożenie czy rozmontowanie wózka Harpo zajmuje zaledwie kilka chwil!

siatkalista