Henglewscy na YouTube

Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału dotyczącego skrzypiec, altówek, wiolonczel uczniowskich, kontrabasów uczniowskich oraz akcesorii i narzędzi lutniczych przeznaczonych do naprawy i budowy gitar oraz innych instrumentów progowych.

Skrzypce dla najmłodszych

W pierwszym filmie naszej produkcji, mamy zaszczyt zaprezentować Państwu dwa modele skrzypiec do 1000 złotych jakimi są Model Podstawowy oraz Model Star*.                            

Nasza propozycja. Skrzypce 2000-3000zł

W tym filmie chcielibyśmy przedstawić naszą propozycję skrzypiec w przedziale cenowym 2000-3000 złotych. Instrumenty, jakie chcielibyśmy Państwu przedstawić to: Aida, Tosca, Carmen, Traviata oraz Tosca Lux.

Altówki (odcinek 01)

W kolejnym filmie wyjaśnimy Państwu: czym jest altówka; czym różni się od skrzypiec; jak najlepiej dobrać rozmiar instrumentu; w jaki sposób mierzymy rozmiar altówki i wiele innych.

Porównanie wiolonczel uczniowskich część 01

W trzecim filmie zaprezentujemy Państwu różnice w budowie i w brzmieniu pomiędzy dwoma modelami wiolonczel: Model Podstawowy oraz Model Star*.

Porównanie wiolonczel uczniowskich część 02

Piąty film to kolejna odsłona porównania dwóch modeli wiolonczel. Tym razem usłyszą Państwo brzmienie modeli Beginner oraz Advanced.

Kontrabasy uczniowskie do 10.000zł (porównanie)

W czwartym filmie mamy przyjemność zaprezentować i porównać kontrabasy uczniowskie w budżecie do 10 000 złotych.

Akcesoria i narzędzia lutnicze (GITARA)

W kolejnej odsłonie naszego cyklu przybliżamy ofertę narzędzi lutniczych skierowaną do osób, które w dużej mierze zajmują się naprawą oraz renowacją gitar.

Wymiana i dobór strun do wiolonczeli

W kolejnym odcinku Szymon przedstawi ofertę strun wiolonczelowych, a także pokaże w jaki sposób je wymienić. Dodatkowo objaśni proste sposoby nastrojenia instrumentu. Szczególnie polecamy film rodzicom, niebędącym muzykami by mogli pomóc dziecku w nastrojeniu instrumentu.