View as:siatkalista
Uniwersalny uchwyt na tablet ze statywem sprawdzi się w domu, w studiu i na scenie. Pasuje do tabletów o wymiarach 128–232 mm wysokości i 222–334 mm szerokości, w tym z etui o grubości 6–11 mm. Płynna regulacja kąta nachylenia i mechanizm snap lock umożliwiają szybkie mocowanie, a ustawienie w poziomie lub pionie zapewnia maksymalny komfort. Statyw lekki, rozsuwany i kompaktowy, regulowany na wysokość od 70 do 155 cm.
Uniwersalny uchwyt na tablet z regulowanym statywem zapewnia wygodę podczas pracy w studiu, w domu lub na scenie. Pasuje do tabletów o wymiarach 102–189 mm wysokości, 163–242 mm szerokości i grubości 6–11 mm. Uchwyt umożliwia szybkie mocowanie i zdejmowanie tabletu, regulację kąta nachylenia oraz ustawienie w pozycji pionowej lub poziomej. Statyw, lekki i kompaktowy, jest regulowany w zakresie 70–155 cm, co ułatwia transport i użytkowanie w dowolnym miejscu.
Uchwyt na smartphone K & M mocowany do pulpitu (obrotowy) 19761Uchwyt na smartfon przeznaczony jest do utrzymywania smartfona o szerokości od 45 do 90 mm. Można w nim również mocować podobne urządzenia. Dzięki szerokim możliwościom regulacji elementy sterujące smartfona pozostają dostępne.Za pomocą zacisku mocującego uchwyt można przymocować do rurek o średnicy 10–30 mm.Dzięki elastycznemu ramieniu i przegubowi kulowemu możliwe jest indywidualne ustawienie położenia urządzenia.
23874 Zestaw uchwytu stołowego do tabletu König & Meyer 23874 (Tablet-PC-Halter-Bundle)Zestaw łączy dwa produkty: 19744 Uchwyt statywowy na tablet „Biobased” i 23873 Uchwyt do monitora (ramię mocujące).Uchwyt biurkowy umożliwiający montaż tabletu o przekątnej od 10" do ok. 16” .Komfortowe rozwiązanie do Twojego miejsca pracy lub domowego studia. Solidna aluminiowa konstrukcja z wbudowanym siłownikiem gazowym wytrzymuje obciążenie do 8 kg. Zakres mocowania uchwytu na tablet wynosi od 158 do 280 mm.
Uniwersalny uchwyt na tablet z praktyczną mechaniką zaciskowąUchwyt jest przeznaczony do tabletów o przekątnej od około 10" do 16" w orientacji poziomej oraz od około 7" do 13" w orientacji pionowej. Zakres zacisku uchwytu wynosi od 155 mm do 307 mm. Uchwyt na tablet wykonany jest z bioplastiku, który zawiera od 50% do 100% surowców roślinnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Korzystanie z odnawialnych surowców pomaga chronić ograniczone zasoby ropy naftowej oraz zmniejszać szkodliwe emisje CO2.
Stojak SAS do skrzypiec 4/4- drewniany- składany (metalowe zawiasy)- w zestawie z bawełnianym woreczkiem- wiśniowe drewnoPiękne, ręczne wykonanie. Klasyczna konstrukcja (podpórka dolna + tylny wspornik).
MetalowySkładanyPłyta pełna, ściąganaOdlewany przegubOdlewany pierścień regulacji wysokościOdlewana podstawaWysokość 67 - 118 cmPowierzchnia blatu 48,5 cm x 34 cmWaga 3,8 kg
Stabilny, metalowy stojak stołowy do skrzypiec z serii BSX Hardware by GEWA Music, zaprojektowany w Niemczech. Zapewnia bezpieczne oparcie instrumentu i chroni lakier dzięki miękkim, filcowanym powierzchniom.
Stojak SAS do skrzypiec 4/4- drewniany- składany (metalowe zawiasy)- w zestawie z bawełnianym woreczkiem- orzechowe drewnoPiękne, ręczne wykonanie. Klasyczna konstrukcja (podpórka dolna + tylny wspornik).
Uniwersalny uchwyt na tablet PC z regulowanym statywem sprawdzi się w domu, studiu i na scenie. Wykonany z plastiku pochodzenia biologicznego, przyjaznego środowisku, pasuje do tabletów o wymiarach 10–16" poziomo i 7–13" pionowo, w tym z etui o grubości do 18 mm. Płynna regulacja kąta nachylenia oraz pewny mechanizm zaciskowy z gumową wkładką gwarantują stabilne i wygodne użytkowanie. Składany statyw pozwala na regulację wysokości od 86 do 157 cm i łatwy transport.
Pokaż jako:siatkalista