« powrót 

Struna skrzypcowa LARSEN Cannone GOLD A

10332

Cena: 109.80 PLN

Struny skrzypcowe LARSEN Cannone GOLD
Luksusowy blask w 10-karatowym złocie

Nowe Il Cannone Gold - pierwsze na świecie od Larsen Strings!
Po raz pierwszy na świecie, wśród strun skrzypcowych - Il Cannone Gold zawiera zarówno strunę G jak i D w złotej owijce. To prawdziwie unikalne połączenie zapewnia brzmienie, które jest pełne blasku, czyste, mocne i nośne. Struny te są najmocniejszymi z rodziny strun Il Cannone, zbudowane na tym samym naciągu jak Il Cannone Soloist, oferują jednakże wyjątkową siłę.
 Dzięki Il Cannone Gold zyskuje się dźwięczność, która sprawia, iż „cały instrument rezonuje, jak gdyby struny były idealnie zsynchronizowane z instrumentem”.
Nowe i unikalne struny G i D posiadają najprawdopodobniej najdłuższą żywotność jaką kiedykolwiek uzyskano w strunach skrzypcowych. Dostarczają niesamowicie szeroką i potężną paletę barw dźwiękowych, szybką, wyrazistą i wyjątkową reakcję strun na smyczek.

Opis strun
W nowym zestawie Larsen Il Cannone Gold połączone znajdziemy: najwyższej jakości struny G i D wraz z ekskluzywną struną E wykonaną ze stali węglowej oraz struną A precyzyjnie owijaną aluminium.
Rdzeń strun A, D i G stworzony został z najnowszych i najbardziej zaawansowanych materiałów – z dbałością o jak najwyższą jakość cechującą Larsen Strings.

-
+