« powrót 

Smyczek wiolonczelowy karbonowy CARBONDIX 1/2

525-1/2

Cena: 550.03 PLN

Smyczek wiolonczelowy 1/2 wykonany z wysokowytrzymałego włókna węglowego Carbondix® w eleganckim wykończeniu imitującym Kevlar. Wyposażony w okucie z najwyższej jakości nowego srebra (neusilber), hebanowy żabkę z ozdobnym paryskim oczkiem oraz naturalne mongolskie włosie końskie. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość, stabilność i precyzyjne prowadzenie smyczka.

-
+

Profesjonalny smyczek do wiolonczeli w rozmiarze 1/2, wykonany z innowacyjnego materiału Carbondix® – wysokowytrzymałego włókna węglowego, które łączy wyjątkową odporność na uszkodzenia z doskonałymi właściwościami akustycznymi. Stylowa powierzchnia w optyce Kevlaru nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd.

Smyczek wyposażono w starannie wyselekcjonowane mongolskie włosie końskie, cenione za elastyczność, trwałość i bardzo dobrą przyczepność do strun.
Hebanowa żabka z ozdobnym paryskim oczkiem podkreśla wysoką jakość wykonania, a elementy wykończeniowe z nowego srebra (neusilber) zapewniają estetykę i długowieczność użytkowania.

Trzyczęściowa stopka, płytka z płomienistej muszli iris oraz precyzyjne wykonanie wszystkich detali sprawiają, że smyczek spełni oczekiwania zarówno uczniów szkół muzycznych, jak i bardziej zaawansowanych młodych wiolonczelistów. Sztywna i stabilna konstrukcja gwarantuje pewne prowadzenie smyczka oraz komfort gry podczas codziennych ćwiczeń i występów.

Najważniejsze cechy:

Rozmiar: 1/2 (wiolonczela)
Materiał: włókno węglowe Carbondix®
Wykończenie: struktura karbonowa w optyce Kevlaru
Naturalne mongolskie włosie końskie
Hebanowa żabka z paryskim okiem
Okucie z nowego srebra (neusilber)
Płytka iris o płomienistym wzorze
Wysoka trwałość i stabilność parametrów użytkowych
Komfortowa gra oraz doskonała kontrola nad brzmieniem