« powrót 

Skrzypce elektryczne 3D Equinox

8803a

Cena: 10963.02 PLN

NOWA GENERACJA SKRZYPIEC ELEKTRYCZNYCH

Połączenie precyzji i innowacyjnej możliwości drukowania 3D ze starodawną sztuką tworzenia skrzypiec wyznacza kolejny krok w kierunku doskonałej symbiozy między muzykiem a instrumentem.
3Dvarius są pierwszymi na świecie wysokiej klasy skrzypcami elektrycznymi stworzonymi za pomocą technologii druku 3D.
Zaprojektowane tak, aby ułatwić przejście z klasycznego instrumentu na elektryczne 3Dvarius.

-
+

EQUINOX czerpiący inspirację z 3Dvarius, został przeprojektowany do adaptacji jednego kawałka drewna:  jesionu. To wytrzymałe, a jednocześnie lekkie drewno sprawia, że skrzypce EQUINOX to bardzo wydajny instrument.

Wyprodukowane we Francji z użyciem najnowocześniejszej technologii; korpus skrzypiec EQUINOX tworzy harmonijne połączenie drewna, żywicy i aluminium. Elementy takie jak pół szkielet płyty rezonansowej powstały w technologii druku 3D. Podpórka ramienna i kołki wykonane zostały ze szczotkowanego aluminium.

Jego centralny korpus został stworzony z pojedynczego kawałka drewna. Zapewnia to idealnie dokładne spektrum brzmienia oraz płynny, optymalny przepływ fali dźwiękowej w całym instrumencie.

EQUINOX jest wyposażony w piezoelektryczny «X Pickup», który dostarczy wolny od zakłóceń i sprzężeń zwrotnych potężny dźwięk.

próbka dźwięku