« powrót 

Skrzypce elektryczne V1 BLACK SATIN - set

9675-1

Cena: 1050.00 PLN

Skrzypce elektryczne V1 BLACK SATIN to doskonały wybór dla uczniów/studentów, którzy marzą o cichszym ćwiczeniu na instrumencie używając jedynie słuchawek (brak słuchawek w zestawie). NIE dla zdenerwowanych sąsiadów. NIE dla wiecznie uciszającego Cię rodzeństwa. NIE dla przestraszonego kota.
Pomimo wyżej wymienionych plusów – gdy instrument zostanie podłączony do wzmacniacza – możliwości są nieskończone! Skrzypce elektryczne uzyskają brzmienie tradycyjnych skrzypiec, a co najlepsze… można podłączyć je do Tableta bądź komputera i nagrać swoje brzmienie i przerobić je w dowolny sposób!
W sprzedaży w komplecie z wysokiej jakości smyczkiem oraz futerałem prostokątnym.

-
+

Specyfikacja:
Skrzypce:
Korpus Świerkowa płyta przednia, Boczki oraz tylna płyta wykonane z klonu
Lakier: czarny satynowy
Szyjka: Klon
Kołki: Heban
Podstrunnica: Heban
Podbródek: Heban
Strunociąg: Włókno węglowe
Podstawek: Jawor

Elektronika:
Pickup: Piezo, pod podstawkiem
Preamp: Aktywny 9V z możliwością regulacji głośności, umieszczony na płycie spodniej
Wyjścia: 6,35mm duży jack do podłączenia tradycyjnego wzmacniacza oraz 3,5mm mini-jack na słuchawki
Wejście 3,5mm na mikrofon
Bateria: 9V

Futerał:
Prostokątny, styropianowy, z kieszonką na akcesoria

Smyczek:
drewno brazyliana, wysokiej jakości, z naturalnym włosiem, niklowane elementy.

Jeden instrument – wiele możliwości

V1 po podłączeniu urzekną każdego swoim fantastycznym brzmieniem nawet przy użyciu słuchawek, tak jak tradycyjne skrzypce ale… zabawa tutaj się nie kończy.
Chcesz poćwiczyć na skrzypcach ale sąsiedzi stukają w ściany? Żaden problem! Podłącz do instrumentu słuchawki i ciesz się gamami oraz pasażami wybrzmiewającymi tylko w Twoich uszach.
Chcesz pokazać na co Cię stać? Podłącz się do wzmacniacza i podkręć potencjometry na full!
Chcesz poeksperymentować z brzmieniem? Użyj paru efektów gitarowych albo wykorzystaj aplikację na telefonie i pochwal się znajomym!

Dopasowane do każdego skrzypka bez względu na poziom zaawansowania
Jako że instrument zbudowany jest z najlepszych materiałów w podobieństwie do tradycyjnego instrumentu, każdy instrumentalista może je chwycić i po prostu grać.
Bardziej doświadczony skrzypek może wykorzystać również V1 jako zastępczy w swoim ‘muzycznym arsenale’ do małych bądź dużych eksperymentów np. masz ochotę poszaleć na mieście ale martwisz się o swoje lutnicze skrzypce? Weź mały wzmacniacz, V1 i sprawa załatwiona.

Współczesny wygląd, klasyczne wnętrze
V1 zachwyca swoim niecodziennym wyglądem jednak niczym pod względem budowy nie różni się od zwykłych skrzypiec. Płyta przednia wykonana jest ze świerku z klonowym tyłem oraz boczkami.
Klasyczne wnętrze dostrzec można w kołkach, podstrunnicy oraz podbródku, które wykonane są z wysokiej jakości hebanu, który odznaczył się na przestrzeni lat jako najlepszy materiał utrzymujący naprężenie strun o wysokim napięciu przez bardzo długi czas.

Po podłączeniu:
Wykorzystując pickup ‘Piezo’ umiejscowiony pod podstawkiem Skrzypce elektrycznie niezawodnie uchwycą każdy niuans w Twojej grze, niezależnie od tego, czy będzie on słyszalny na zewnątrz przez wzmacniacz, czy dyskretnie odtwarzany przez słuchawki.
Po jednej stronie skrzypiec znajduje się wejście – 6,35mm duży jack do podłączenia tradycyjnego wzmacniacza oraz 3,5mm mini-jack na słuchawki oraz 3,5mm wejście na mikrofon.
Po drugiej stronie znajduje się pre-amp, gdzie możesz dopasowywać głośność, poziom basów według swoich potrzeb. Preamp umiejscowiony jest z tyłu instrumentu – wymagana do działania PP3 (kwadratowa) bateria 9V.