« powrót 

Kalafonia EcoRosin LEATHERWOOD - skrzypcowa

9758

Cena: 136.50 PLN

EcoRosin to nowa linia kalafonii najwyższej jakości, dumnie zaprojektowana i stworzona w Australii przez Leatherwood Bespoke Rosin. EcoRosin stara się nie pozostawiać żadnego śladu na naszej planecie, jednocześnie oferując smyczkowcom najwyższej jakości kalafonie. EcoRosin używa naturalnych, roślinnych składników i żywic, w tym organicznych wosków i żywic konopnych. EcoRosin nie używa produktów pochodzenia zwierzęcego i jest w 100% wegańska. EcoRosin jest biodegradowalna, nie pozostawia żadnych odpadów, a szacowana emisja CO2 przy produkcji jest równoważona poprzez inwestycje w projekty związane z energią odnawialną.

-
+

ECOROSIN - SKRZYPCE / ALTÓWKA / WIOLONCZELA
- Żywice pochodzenia roślinnego, organiczne oleje i woski

- materiał, w który zawinięta jest kalafonia wykonany z tkaniny 100% diuretycznej żywicy konopnej (skrzypce, altówka i wiolonczela)

- biodegradowalne składniki i materiały

- 100% wegańska

Receptura ecoRosin oferuje czysty i precyzyjny kontakt ze struną, z szerokim i otwartym dźwiękiem. Niska do średniej przyczepność pozwala na obfite ciepło w dźwięcznej grze. Siła przyczepności jest zróżnicowana w każdej recepturze, aby dopasować ją do skrzypiec, altówki lub wiolonczeli.