« powrót 

Smyczek skrzypcowy CodaBow CHROMA Diamond SX (owijka niebieska)

10346

Cena: 4184.87 PLN

Smyczek skrzypcowy wykonany z włókna węglowego przeznaczony dla profesjonalistów, a szczególnie dla podróżujących muzyków, którzy cenią stylistyczną eksplorację i nigdy nie rezygnują z jakości wykonania smyczka na rzecz jego trwałości.

-
+

Jasna i żywa ekspozycja
Doświadcz bardziej skupionego, jaśniejszego brzmienia niż CodaBow Diamond SX. Nowy smyczek CHROMA oferuje niesamowitą sprężystość oraz pełne i skupione brzmienie niezbędne do doskonalenia techniki oraz odkrywania nowych gatunków muzycznych.


Niespotykane wykonanie

Włókna grafitowe, precyzyjnie tkane według charakterystycznego splotu diamentowego, rozciągają się od żabki do szpica w celu osiągnięcia pożądanej równowagi pomiędzy wytrzymałością i elastycznością. Smyczek z włókna węglowego Chroma Diamond SX poradzi sobie z każdym stylem muzycznym.


Idealny dla muzyków w podróży

Innowacyjne przesunięcie punktu ciężkości w kierunku żabki dając niesamowitą sprężystość i kontrolę nad smyczkiem często pożądane przez profesjonalistów. Skoncentrowana barwa  instrumentu przebije się podczas występów na świeżym powietrzu czy w miejscach o trudnych warunkach akustycznych. Chroma Diamond SX został stworzony z myślą o podróżujących muzykach.


Trwały w najtrudniejszych warunkach muzycznej podróży

Międzynarodowa trasa koncertowa? CodaBow jest do dyspozycji! Mieszany rdzeń akustyczny infuzowany pod wysokim ciśnieniem zawiera potężną mieszankę kevlaru i szkła S, które oferuje naturalną czułość nieosiągalną w przypadku samego włókna węglowego i brzmienie porównywalne ze szlachetnym fernambukiem. Trwała konstrukcja z włókna węglowego oznacza, że Twój drzewiec będzie odporny na wahania temperatury oraz wilgotności.


Konstrukcja z myślą o planecie
Chroma Diamond SX posiada oznaczenie GlobalBow®. Oznacza to, że w udziale produkcji smyczka nie ucierpiały żadne gatunki zagrożone, monitorowane ani podlegające przepisom (dzika przyroda ani fauna) i można bezproblemowo przejść przez międzynarodową odprawę celną. Smyczek zawiera trzy różne gatunki mongolskiego włosia końskiego pochodzącego z etycznych źródeł i żabkę Xebony®. Jest to wyjątkowa mieszanka naturalnych włókien i żywicy, która szczyci się bogatym połyskiem i naturalnym słojem, robiąc wrażenie zarówno na muzykach jak i lutnikach. Bardziej wytrzymały i trwalszy niż naturalny heban, Xebony® zapewnia spokój ducha, jednocześnie chroniąc zagrożone zasoby. Wszystkie elementy podatne na zużycie wykonane zostały przy użyciu wiodących w branży materiałów kompozytowych, aby zapewnić najwyższy komfort przez cały okres użytkowania.