« powrót 

Futerał na skrzypce Musafia MOMENTUM Alisea *

5757c

Cena: 4725.06 PLN

Futerał Musafia Momentum Alisea
To wersja z luksusowym aksamitnym wnętrzem SuperSilk™ i lżejszym pokryciem z Cordury®, dzięki czemu ta wersja jest nie tylko najbardziej wystawna, ale także najlżejsza.

Model dostępny w trzech kolorach:
- Pacific blue - granatowy/granatowy
- Forest green - zielony/zielony
- Alpensilber grey/violet - czarny/fioletowy

Zawiera pokrowiec z kieszenią, posiada wyściełane pluszowe przestronne wnętrze, z zamykaną przegródką na akcesoria. Jest wyposażony w przetestowany system zabezpieczający instrument przed uderzeniami, posiada opatentowane samoryglujące uchwyty smyczków. Posiada dwa paski (funkcja plecaka).
wykonany w 100% w Cremonie, we Włoszech.

-
+

Włoska Musafia Cremona jest pionierem wśród producentów futerałów do Skrzypiec oraz Altówek łączącym korzyści czerpane z drewna oraz anty-włamaniowym, odpornym na ciepło Kevlarem®.
Kelvar® jest materiałem wykorzystywanym w produkcji opancerzonych samochodów oraz wojskowych kamizelek kuloodpornych ale również jako wysokiej jakości opony samochodowe, żagle w jachtach startujących w regatach żeglarskich, kable w mostach wiszących, generatory wiatrowe, samochodowe klocki hamulcowe a także do tworzenia łazików Marsjańskich.
Dlaczego? Ponieważ jest super lekki, 10-krotnie mocniejszy niż stal, ognioodporny nawet to 426.67oC (800oF).
A wszystko to bez wad włókna węglowego, które przede wszystkim przewodzi ciepło oraz chłód (zamiast je izolować).
Kevlar® jest w ten sposób najlepszym wzmocnieniem dla futerałów Skrzypcowych oraz Altówkowych czyniąc Musafię mocniejszą oraz lżejszą jak nigdy dotąd!